Kolorowy Kłębek

Instagram

Facebook

Dzień doberek!

 

   Dziś pierwszy post na moim blogu.

   Zacznę, więc od przywitania się z Tobą i podziękowania, że tutaj jesteś. Bardzo mi miło, że znalazłaś/łeś (bo przecież panowie też mogą dziergać :)) czas na to aby czytać to co mam do przekazania. Jest to dla mnie mega motywujące i dzięki temu mam energię do tworzenia kolejnych postów oraz rzeczy na szydełku.

   O czym będą pojawiać się posty?

   Będzie tutaj wszystko o szydełkowaniu, ale również będę czasem przemycać moje przemyślenia na jakiś temat lub moje codzienne życie. Będę tutaj poruszać tematy od tworzenia maskotek po jakieś swetry, torebki, czapki ( o ile takie się pojawią). Musicie też na wstępie wiedzieć, że jestem od początku zakochana w tworzeniu maskotek i grzechotek dla niemowlaków. Obstawiam, że tego będzie właśnie tutaj najwięcej. Na pewno będą też tutaj wszelkiego rodzaju recenzje na temat włóczek szydełek itp. 

   Oczywiście nie zabraknie tutaj również postów dla zainteresowanych kupnem takiej maskotki. Taka osoba będzie mogła się dowiedzieć np. ile czasu zajmuje wykonanie danej maskotki lub swetra.

   Czasem postaram się przemycić jakiś wzór maskotki, bo musicie też wiedzieć, że wzory na przytulanki tworze sama. Być może się komuś przydadzą.

   Będę też wdzięczna za podsyłanie pomysłów na posty, wiecie co kilka głów to nie jedna :) Takie pomysły będziecie mogli przysyłać do mnie na e-mail: karutka105@gmail.com lub w wiadomości prywatnej na instagramie lub Facebooku. 

   Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję, że dobrnęłaś/ąłeś do końca tego postu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Chętnie poprowadzę z Wami dyskusję na jakiś temat, więc śmiało piszcie. 

   

   Miłego dnia Kochani,

   Kolorowy Kłębek

Post powitalny #1

01 grudnia 2021

Kolorowy Kłębek